משלוחים לעסקים

בעל עסק? רוצה ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות בענף המשלוחים? זה הזמן להכיר מקרוב את הצוות המנצח של Get now חברת משלוחים מובילה בתחומה.

שירות משלוחים מקצועי זה חברת שליחויות Get now


אנחנו בחברת Get now עוסקים ומתמחים בכל סוגי המשלוחים ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח לאורך כל הדרך, החל משלב איסוף המשלוחים ועד למסירתם בנקודת היעד הנדרשת. כל סוגי המשלוחים לעסקים


אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי משלוחים ושליחויות המיועדים ומותאמים לכל סוגי העסקים, לרבות, חנויות פיזיות וחנויות אונליין, משרדים, מפעלים וכדומה.
בין יתר סוגי השליחויות והמשלוחים המיושמים על ידינו בפריסה ארצית תוכלו למצוא:

• מסירת דברי דואר – שירות ייעודי למשרדי עו"ד, חברות ביטוח וכדומה
• מסירת חבילות – שירות משלוחים ייעודי לחנויות, משרדים ומפעלים
• משלוחים מהירים מהיום להיום ו/או תוך יום עסקים אחד
• שירות משלוחים לחנויות אונליין

• שירותי משלוחים לעסקים בהתאמה אישית לצרכי בית העסק.
פתרונות שירות נלווים בענף המשלוחים
שירות שליחויות לעסקים באמצעותנו, הוא שירות מקצועי המאפשר לכל בעלי העסקים ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שילוח לאורך כל הדרך וביניהם: שירותי איסוף חבילות, מסמכים ודברי דואר מכל נקודת יעד נדרשת, שירותי אחסון של דברי משלוח לתקופות קצרות וממושכות בהתאם לצורך (שירות ייעודי ליבואנים ועסקים הנדרשים להחזקת מלאים)

פתרונות אלו מוצעים על ידינו לכל בית עסק בכל סדר גודל, כאשר כל אחד ואחת מהלקוחות שלנו יכול לעקוב אחר המשלוח בכל רגע נתון באמצעות מערכת ייעודית ומערך השירות.
שירותי משלוחים לעסקים בפריסה ארצית

​​​​​​​

אצלנו ב-Get now, תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי משלוח בפריסה ארצית ולכל מטרה.

שירותים אלו מיושמים על ידי צוותי חלוקה מנוסים ומיומנים הכוללים: נהגים, אנשי מסירה ונציגי שירות המנהלים את קו החלוקה היומיומי.

בנוסף, אנו מספקים פתרונות הפצה לבתי עסק ומפעלים הנדרשים לשירותי הפצה בפריסה ארצית.

שירות ייעודי זה מתוכנן בהתאמה מלאה לצרכי בית העסק והוא מתמקד בכל ההיבטים החיוניים לתכנון מיטבי של קו ההפצה היומי או התקופתי.


כחברת משלוחים מובילה בענף השליחויות לכל סוגי העסקים, אנו פועלים בתור חברת שליחויות לעסקים קטנים וגדולים כאחד, כאשר כל לקוח זוכה ליחס המקצועי ולשירות האישי לאורך כל הדרך.

אנו רואים בפעילותינו חלק בלתי נפרד ממערך ההפצה של בית העסק ועושים הכול על מנת לייעל את המערך ולאפשר ללקוחותינו ליהנות מפתרונות השירות הטובים ביותר בכל דרך ולאורך כל הדרך.


קבלת הצעת מחיר

מלאו את הטופס ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.Coi בניית אתרים
דף הבית