משלוחי אקספרס
Get now יוצאת בשירות חדש שניקרא משלוחי אקספרס – מודל מהפכני שמציע שירות משלוחים במהירות שיא.

כן כן שמעתם נכון, רוצים לשלוח חבילה באותו היום ללקוח שביצע רכישה באתר – איתנו, Get now זה אפשרי!


אין למה לחכות, חבל על הזמן שלכם ושל הלקוחות שלכם. אם אתם מחפשים חברת שליחויות אקספרס שתבצע משלוחים הכי מהר והכי מקצועי, התקשרו אלינו עוד היום.
 

שירות משלוחי אקספרס לכולם!


השירות של Get now מספק שירות במודל מהיר ויעיל לביצוע משלוחים מהיום להיום, בסגנון המודל הקיים אצלנו כבר שנים שהוא משלוחים מהיום למחר.

השירות מתאים ללקוחות פרטיים ולכל בעלי העסקים, חנויות אינטרנטיות, חנויות מקוונות, חנויות פרונטליות, משרדים ועוד עסקים שמבקשים לייעל את העסק והתהליך הפיננסי אצלם ולשלוח חבילות קטנות עד בינוניות שיגיעו ליעד שלהם באותו היום.


שירות משלוחי אקספרס מתאים גם ללקוחות פרטיים ולא רק ללקוחות עסקיים.

חבר הגיע אליך לביקור אך שכח את הטלפון שלו אצלך? בדיוק למצבים האלה נועד שירות משלוחי אקספרס! מרימים שיחה לנציגי השירות שלנו ומבקשים את שירות "משלוחי אקספרס" – החבר ששכח את הטלפון אצלך בבית, לא ירגיש בחסרונו כי כבר השליח יהיה אצלו בבית.משלוחי אקספרס – כך תהיו מעל המתחרים שלכם


עם חברת Get now ושירות משלוחי אקספרס שלה, החבילה שלכם תגיע ליעד שלה בצורה מאובטחת, מסודרת ובטוחה מנזקים וגניבות.

חברתנו מבטחת כל חבילה ומשלוח שיוצא עם השליחים שלנו. נוסף אנחנו דואגים למצוא את השליח המהיר ביותר עבור האזור שילוח שביקשתם מהנציג בטלפון,
כדי שיגיע הכי מהר שאפשר ליעדו.

חברת Get now משלוחי אקספרס איכות, אחריות ומקצוענות!


אצלנו ב-Get now, תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי משלוח בפריסה ארצית ולכל מטרה.

שירותים אלו מיושמים על ידי צוותי חלוקה מנוסים ומיומנים הכוללים: נהגים, אנשי מסירה ונציגי שירות המנהלים את קו החלוקה היומיומי.


אנו רואים בפעילותינו חלק בלתי נפרד ממערך ההפצה של לקוחותינו ועושים הכול על מנת לייעל את המערך ולאפשר ללקוחותינו ליהנות מפתרונות השירות הטובים ביותר בכל דרך ולאורך כל הדרך.

Coi בניית אתרים
דף הבית